#1 2014-02-25 18:12:00

Daniel_PL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-08
Posty: 12
Punktów :   

Podanie na Doroslego!

Imię i nazwisko postaci:Adrie Riding.

Data urodzenia: 31 Stycznia.**22 lat wcześniej.**

Miejsce urodzenia:Arles,Francja

Czystość krwi:50%

Historia ( minimum 12 rozwiniętych zdań ) W mugolskim szpitalu narodzilo się dziecko.Rodzice nazwami go Adrie.Adrie wychowywal się w normalnej rodzinie,jego Ojciec był mugolakiem,a Matka czarodziejka.W wieku 6 lat objawily się jego magiczne moce.Szklanka zaczela lewitować,oraz leciec do Adrie.W wieku 8 lat wyruszyl do Beauxbatons,jechal tam bardzo długo,ale wkoncu był na miejscu.Bardzo pilnie się uczyl,oraz był prefektem.Zawsze cos nabroil,ale jako prefekt nie dostal kozy.Nie wykorzystywal tego,ze jest prefektem itp.Gdy ukonczyl szkole miał z prawie kazdego przedmiotu Po i zamieszkal w Beax.ROk później został aurorem.zostal kilka razy poważnie zraniony,ale to nie były rany smiertelne.Byl jednym z lepszym aurorem.W pewien dzień przyszedł odwiedzić rodzicow,ale spotkal ich uciekajach z palącego się domku.Szybko ugasil to zaklęciem,ale Domek był doszczętnie zniszczony.Szybko zabral rodzicow do swojego domu,rodzice się nie zastanowili i wprowadzil isie do niego.W późniejszych latach przeprowadzil się do domu,ktory dostal w spadku od Ojca.DOm był maly,ale wsoki i wygodny.Nigdy nie narzekal,gdyz tam się wlasnie wychowywal.

Opis charakteru ( minimum 10 zdań ).Adrie jest cichym i nieco wstydliwym mężczyzną, do wszystkich odnosi się nieco przyciszonym głosem, wyjątkiem są dziewczyny. Jak to jego opiekun domu określił ,,Śmiało cię można nazwać tygrysem drapieżnym''.
Po za tym jest dobrym i sumiennym czarodziejem. Zawsze gdy coś sobie postanowił z całych sił starał się aby tego dotrzymać. Umie wybaczać ludziom.
Jest honorowy, zawsze starał się pomagać słabszym, niestety kiepsko mu to wychodziło iż był zbyt nieśmiały. Nauczyciel od eliksirów nazywał go małym geniuszem, w pewnym sensie była to prawda. Natomiast od Jeffreya wymagało to co najmniej dwóch, trzech godzin codziennej nauki w bibliotece. I oczywiście u babci w wakacje. Nie jest może odważny bądź jakiś mega super, ponieważ to nie jest mu do niczego potrzebne. Dziewczyny i tak go bez tego polubią. Duszą towarzystwa też za bardzo nie jest ze względu na jego wstydliwość.


Opis wyglądu ( minimum 10 zdań ) Ma wielkie piwne oczy na, które podrywał dziewczyny na korepetycjach. Brązowe, długie rozczochrane włosy były jego ''wizytówką'' zawsze gdy ktoś widział w tłumie takie czupiradło mógł wiedzieć, że to właśnie Adrie. A po za tym ubiera się jak każdy przeciętny mugol a mianowicie niebieskie jeansy, buty na wysokiej gumie czerwona bluza i wisiorek otrzymany od babci. Za bluzą w kieszeni ma schowaną różdżkę, no jak to każdy czarodziej ma ją przy sobie. Czasami wychodząc na miasto bierze swój plecak otrzymany od ojca w wieku 9 lat. Nie jest może jakiś super wypasiony, ale to jedna z bardzo niewielu rzeczy pozostawionych dla niego przez rodziców.
Wielka na całe ramię czarna plama atramentu w kształcie smoka będzie już z nim do końca życia.


_____________________________________________________________________________

Nick w grze: Daniel?PL

Czy to jest multikonto? Nie

Jak oceniasz swój poziom rp? 7-10

Czy masz doświadczenie w serwerach rp? Troche.

Dlaczego chcesz aby twoja postać była dorosła?Poniewaz już gralem postacia dorosla i wiem jak co robic itp.Rowniez chcem startować na posade nauczyciela,poniewaz mało jest nauczycieli,a chcem pomoc.

Rozegraj scenkę, w której Twoja postać rozmawia z Ministrem na temat pracy ( pamiętaj o czynnościach )
Ja:*wchodzi do ministerstwa*
Ja:Dzien dobry..Gdzie minister?
Pracownik:IDz tam.*wskazuje mu droge*
ja:Dobra,dziekuje.
Ja:*puka do drzwi*
Minister:*otwiera drzwi*
Minister:A pan to kto?Zapraszam.
Ja:*wchodzi do pomieszczenia*
ja:Jestem Adrie Riding,milo mi.Poszukuje pracy w ministerstwie.
Minister:Mhm.
Minister:Ile lat?Gdzie się uczyles?Czy skonczylles szkole?
Ja:Lat 20,uczylem się w beauxbatons,tak,skonczylem szkole.
Minister:Dobrze.przysle sowe.Zegnam.
Ja:Do widzenia.*wychodzi z gabinetu*
Ja:*idzie w kierunku kominka i się aportuje kolo domu*
Ja:*westchanl*Ciekawe czy mnie zatrudnia..*wchodzi do domu*



Czy przeczytałeś regulamin?Tak
@@@

Ostatnio edytowany przez Daniel_PL (2014-02-28 09:44:07)

Offline

 

#2 2014-02-25 18:14:04

MeKillST2

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-23
Posty: 8
Punktów :   

Re: Podanie na Doroslego!

Gdzie dalsza część?
Regulamin nie przeczytany, rozwiń trochę historie postaci, bo jest lipna.
Scenka.

Wstrzymuje.

Offline

 

#3 2014-02-25 18:32:32

Daniel_PL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-08
Posty: 12
Punktów :   

Re: Podanie na Doroslego!

Poprawione

Offline

 

#4 2014-02-26 15:50:51

Mrfawkes

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-08
Posty: 28
Punktów :   

Re: Podanie na Doroslego!

Chętnie bym odrzucił , ale dam ci szansę.
Dodaj więcej rzeczy do histori!
Charakter i wygląd. Żenada. Popraw
Akcja także do poprawy
Całe podanie zrób jakoś estetycznie.
przedłuż tą akcję! (Jak ja widzę kilka zdań to kurwicy dostaje xd )
Wstrzymane
tydzień na poprawę (4 szanse)

Offline

 

#5 2014-02-26 17:49:55

MeKillST2

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-23
Posty: 8
Punktów :   

Re: Podanie na Doroslego!

"Dlaczego chcesz aby twoja postać była dorosła?Poniewaz chcem być aurorem,a pozatym na wielu serwerach miałem ucznia,a teraz chcem mieć dorosłego i startować na posade nauczyciela. "

Zmieniaj to, do poprawy, [fajne] wytłumaczenie. XD

warn za wulgaryzmy 10%.

Offline

 

#6 2014-02-26 18:11:33

Daniel_PL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-08
Posty: 12
Punktów :   

Re: Podanie na Doroslego!

podanie poprawione.
(Przypominam,ze tylko jedna osoba sprawdza podanie,a tym kims jest MeKill.)

Offline

 

#7 2014-02-26 19:33:08

MeKillST2

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-23
Posty: 8
Punktów :   

Re: Podanie na Doroslego!

Daniel słuchaj, poucz się RP. Narazie myślę, że nie nadajesz się na dorosłego więc mogę dać ci zamiast niego uczniaka, na którym podłuczysz się RP i w tedy pomyślimy nad posadą Dorosłego, okej?

Offline

 

#8 2014-02-26 19:41:10

BlueBoyPL

Moderator

Zarejestrowany: 2014-02-22
Posty: 41
Punktów :   -1 

Re: Podanie na Doroslego!

Daniel słuchaj, poucz się RP. Narazie myślę, że nie nadajesz się na dorosłego więc mogę dać ci zamiast niego uczniaka, na którym podłuczysz się RP i w tedy pomyślimy nad posadą Dorosłego, okej?






Jestem na TAK! Jednak jestem tez za tym , zeby zabrac go na maly tescik. Chetnie bym mu go zroboł w sobote. Godzine ustalimy na PW


[img]http://31.media.tumblr.com/tumblr_lntzcqNu1s1qhd14co1_500.gif[/img]

Offline

 

#9 2014-02-27 08:08:37

Daniel_PL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-08
Posty: 12
Punktów :   

Re: Podanie na Doroslego!

Hmm...Możesz mi zrobić test na dorosłego,na kotrym będzie jak się zachowywać itp.Bo mysle,ze RP to umiem...Nie zabardzo,ale troche umiem.

Ostatnio edytowany przez Daniel_PL (2014-02-27 08:09:15)

Offline

 

#10 2014-02-27 08:19:12

BlueBoyPL

Moderator

Zarejestrowany: 2014-02-22
Posty: 41
Punktów :   -1 

Re: Podanie na Doroslego!

Hmmm..Ta propozucja moze byc.. W takim razie daje Ci 5-dniowy okres probny, pozniej dopiero wydam werdyjkt.


[img]http://31.media.tumblr.com/tumblr_lntzcqNu1s1qhd14co1_500.gif[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.smartshop.pun.pl www.ghostrider.pun.pl www.ligapokemon.pun.pl www.hogwart.pun.pl www.spolecznosc-bogow.pun.pl