#1 2014-03-02 12:07:40

Madoka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-01
Posty: 19
Punktów :   

Podanie na leprokonusa + Prośba

Imię: Garom
Zwierzę którym chcę być: Leprokonus
Dlaczego ty?: Ponieważ chcę urozmaicić rp grając jako leprokonus na mk które być może dostanę....
Samoocena: 8,5/10
Historia: 1 stycznia 2015 rok, Narodził się Mały Leprokonus, Rodzina nazwała go Garom, od dawna wiedzieli że Garom będzie taki jak oni.
Gdy garom miał 5 lat chodził po różnych wioskach czarodzieji i robił żarty, lecz oni nie widzieli go i często obwiniali swoich kolegów, sąsiadów a nawet zwierzęta.Gdy Garom miał 15 lat Zamiast białego garnituru i kapelusza założył zielony, przez co stał się lepiej widoczny,Kiedy już się przebrał Wyszedł ze swojego domku i poszedł do Nowej wioski, napotkał tam 8 letnie dzieci do których podszedł i zaczął obrzucać złotem,Śmiał się razem z dziećmi którym podobał się Garom. Dzieci które zostały przez niego obrzucane złotem schwytaly go i wrzuciły do klatki, lecz on łatwo się z niej wydostal, zdemolował im dom i uciekł do swojej chatki która jest tuż przy szkole Beauxbattons , I tak żyje do dziś.
Wygląd i charakter:Garom to Mały Leprokonus (krasnolud) , Ma malutką ,,kozią'' brudkę oraz zielone oczy. Zawsze nosi na sobie Zielony płasz i kapelusz któryjest owinięty paskiem, do samej góry kapelusza jest przyczepiona do niego koniczynka. Nigdy nei rozstaje się ze swoim garnkiem złota, często robi dowcipy, uważa że bez żartów życie jest nudne i bezużyteczne, dlatego bardzo dużo osób za nim nie przepada, Garom zazwyczaj atakuje żartami i psotami dorosłych, lecz zdarzają się sytuacje że napada na dzieci, kiedy jest mu bardzo nudno i nei widzi wokół ludzi , podchodzi do domów, rzuca w nimi złotem w okno i wkrada się do srodka rozwalając wszystko co w nim jest. Jest to miły Krasnoludzik , jest śmiały, Boi się bardziej dorosłych , mimo tego często wywija im żarty m.in Podkłada kociołek pod nogi, rzuca patykami, kamieniami lub nawet wchodzi pod ubrania lub drze je.
P.S Prosze o zmienienie mi nicku na Madoka.

Odrazu mówię że przeczytałem Wiki o leprokonusie, wiem o nich wszystko, studiowalem je
PROSZĘ O MK , CHCĘ GRAĆ 2 POSTACIAMI!, JEŻELI NIE, TO WOLE LEPROKONUSA NIŻ SKRZATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#2 2014-03-02 13:05:31

BlueBoyPL

Moderator

Zarejestrowany: 2014-02-22
Posty: 41
Punktów :   -1 

Re: Podanie na leprokonusa + Prośba

Co do podania to zaakceptowane, jednak z prośbami o MK prosze do administracji RolePlay.


[img]http://31.media.tumblr.com/tumblr_lntzcqNu1s1qhd14co1_500.gif[/img]

Offline

 

#3 2014-03-02 13:54:27

Madoka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-01
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie na leprokonusa + Prośba

BlueBoyPL, Jestem odpowiedzialnym graczem, Miałem mk na haplu ponieważ administracja się zgodziła, prosze o szansę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nider.pun.pl www.pggdamibm.pun.pl www.czatus.pun.pl www.final-fantasy-fan.pun.pl www.korsarz.pun.pl