#1 2014-03-13 19:41:51

Madoka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-01
Posty: 19
Punktów :   

Podanie na dorosłego

Imię i nazwisko postaci: Remus Cruze

Data urodzenia: 2000 rok

Miejsce urodzenia: Francja,Paryż

Czystość krwi: 100%

Historia ( minimum 12 rozwiniętych zdań ) 22 stycznia 2000 rok, przyszedło na świat dziecko,  Cruzowie nazwali Go Remus, Wiedzieli że Będzie on czarodziejem, jak cały ród Cruzów.Kiedy Remus miał 5 lat odkrył swoją moc, kiedy mama wróciła z zakupów Kupiła mu różową bluzkę , powiedziała mu że zmieni na inny kolor , lecz najpierw przymierzyla ja remusowi, Remus był tak wnerwiony i zawstydzony że użył swojej mocy i zmienił bluzkę na kolor czarny , rodzice zadziwieni Przytulali go i niemal płakali ze szczęścia. Kiedy Remus miał 9 lat Dostał list z akademi beauxbatons z zatytułowaniem od dyrektora, Wyjechal z rodzicami do sklepów, kupili mu różdzkę, komplet szat no i sowę, Kiedy już się żegnał odjechali do szkoły karawaną (Czy jakoś tak), Kiedy wszedł do zamku przydzielono dzieci do domów, Kiedy już wszystkich przydzielono po kolacji pobiegł do biblioteki i wypożyczył aż 15 książek które przeczytał wszystkie w tydzień, zawsze jego hobby to było uczenie się, miał to we krwi , Kochał się uczyć, nie wyobrazał sobie życia bez nauki. Pogrążony w nauce dotrwał tak do 2 roku, W wakacje Znalazł przyjaciół i chodzili razem na piwo kremowe, lecz bardzo chcial ponownie sie uczyć. Nastał drugi rok uczenia sie Remusa, Remus wiedział że nie będzie tak łatwo jak rok temu, dlatego czytał coraz więcej książek w krótkim czasie, chodził po zamku, uczył się zaklęc i tak naprzemian, ponieważ nic innego nie miał do roboty, I tak dotrwał do końca 2 klasy, w wakacje Siedział w księgarniach i czytał książki o magii popijając Herbatę. Przez kolejne lata bardzo dobrze się uczył , Jego motto brzmi ,,Czego jaś się nie nauczy tego jan nie bedzie umial'' , W 6 klasie , przedostatnim roku znalazł sobię dziewczynę - Anne , z którą nigdy się nie rozstawał, uczył sie z nią i również uczył ją zaklęc poznanych na lekcjach, ponieważ była rok młodsza od niego.Kiedy nastał ostatni rok szkolny przyłożył się do nauki, Nikt nie miał z nim kontaktu, caly czas siedział w dormitorium i uczył się i uczył , przez co schudł dużo , bo nie jadł nic 4 dni, co było dla niego wyzywaniem, przed egzaminem najadł się, pouczył i napisał egzamin,zdał szkołę i tak właśnie nastąpiła dorosłość remusa, podróżował 10 lat z anną, założył rodzinę i wrócił do szkoły chcąc w niej pracować.

Opis charakteru ( minimum 10 zdań ) : Remus ma silny charakter, jest odważnym facetem o dobrym sercu, Rzuciłby się w ogień za przyjaciółmi , Kocha przyrodę, zwierzęta i wszystko co jest z nią związane. Nie lubi ludzi którzy kłamią mu prosto w twarz . Często się denerwuje , jednak ma stalowe nerwy. Trudno go wyprowadzić z równowagi, Kiedy ktoś skrzywdzi jego bliskich, on odpłaci tym samym, lecz sprawcy, a nie jego rodzinie. Ma słabość do kotów. Kiedyś kiedy spotkał niedzwiedzia zabił go w samoobronie i zrobił sobie z niego płaszcz i pochwę na miecz . Nie lubi gadać z dziećmi.

Opis wyglądu ( minimum 10 zdań )  Remus Ma brązowe oczy, błękitne oczy . Jest Chudym i wysokim męzczyznom, Ma kilka blizn na ciele po walce z niedzwiedziem ktore wyglądają paskudnie, ma lekką kozią bródkę.często obgryza sobię paznokcie z nerwów kiedy ktoś umrze albo zostanie ranny, Nosi na sobie czarne okulary przeciwsłoneczne, tak naprawde ma 40 lat, lecz pił eliksir młodosci i wyglada na 30 latka , Kiedyś przetransmutował sobię twarz,ponieważ scigali go smierciozercy.


_____________________________________________________________________________

Nick w grze: Garom

Czy to jest multikonto? Tak, Gram na garomie dorosłego a na Madoce syrene.

Jak oceniasz swój poziom rp? :-10/10

Czy masz doświadczenie w serwerach rp? Tak, jestem tu adminem rp

Dlaczego chcesz aby twoja postać była dorosła? : granie uczniem to nuda, wymaga to poświęcenia, czasu i koncentracji, jestem typowym gimbusem, leniem który siedzi przy kompie,odgrywałem wiele razy ucznia co sprawiało mi nudę, spróbóję pograć dorosłym , zawsze trzeba zaliczyc ten 1 raz

Rozegraj scenkę, w której Twoja postać rozmawia z Ministrem na temat pracy ( pamiętaj o czynnościach ) 
** na dworze jest zimno, minister aktualnie spogląda za szybę przyglądając się ludziom a nastepnie spojrzał sie na remusa**
M- Proszę zając miejsce *wskazal na krzeslo po czym usiadl*
R-* Usiadł * więc, chciałbym porozmawiać,szukam pracy, wręcz marzę o zostaniu Aurorem
M- Interesujące, Niech pan opowie o sobie ... co pan umie i czego pan wymaga
R- Wymagam stanowiska pracy i zapłaty za dobrze wykonaną robotę, Uczyłem się w szkolę, miałem dobre oceny... jestem dobrze wykształcony, dobrze wychowany, jestem gotowy poświęcić życie za ochronę chociażby lisa!, Kocham przyrodę i rośliny.
M- No dobrze *uniósł ręce* Tyle na temat pana mi wystarczy, odpowiedź otrzyma pan za 3 dni, Muszę ustalić to z szefem biura aurorów.
R- Rozumiem, żegnam i dziękuje *Wstał i podał mu ręke po czym wyszedł zapinając płaszcz i poprawiając okulary*


Czy przeczytałeś regulamin?:Tak. Jestem adminem rp więc jest to mój obowiązek.

Offline

 

#2 2014-03-13 19:43:37

BlueBoyPL

Moderator

Zarejestrowany: 2014-02-22
Posty: 41
Punktów :   -1 

Re: Podanie na dorosłego

Akceptuje

Zgłoś sie na /helpop  po rangę i zestaw przedmiotow


[img]http://31.media.tumblr.com/tumblr_lntzcqNu1s1qhd14co1_500.gif[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ospa rybia martwica ogame jak zrobic bunkier www.fantasy-world.pun.pl best coh priest Tbc pve build choroby skalarw