#1 2014-03-17 16:10:47

 Oliwia1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-17
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na uczennicę. - Oliwia1

Nick: Oliwia1
Imię: Jessica
Nazwisko: Scrooge
Czystość krwi: 100%
Miejsce urodzenia: Mullingar, Irlandia
Data urodzenia: 20.03.
Historia postaci:
Urodziłam się w Irlandii w mieście Mullingar. Ojciec był z pochodzenia Anglikiem i to od niego odziedziczyłem umiejętności magiczne, niestety musiał wrócić do Anglii kiedy miałem cztery lata. Nasz stan majątkowy nie pozwalał na zabranie całej rodziny... Matka - z pochodzenia Włoszka - wychowała mnie na mądrego człowieka, dla niej zawsze nauka była najważniejszą kwestią. Uczęszczałam do szkoły nieopodal miejsca zamieszkania, zawsze górowałam nad wszystkimi, nie tylko wzrostem, ale także umiejętnościami i intelektem (Może dlatego, że konkurencja nie powalała?). W wieku dziesięciu lat moja matka odeszła. Nikt nie wie gdzie. Pewnego ranka obudziłam się a jej już nie było, na stole leżała tylko kartka "Wrócę, obiecuję". Przygarnął mnie wuj o imieniu Aloizy. Był to człowiek poczciwy i wyrozumiały. Chętnie pomagał mi we wszystkim z czym sobie nie radziłam... I to podczas jednej z wypraw do jego lasu odkryłam swoją moc... Jakiś ptak bardzo ładnie śpiewał, spojrzałam na niego, a on zamienił się w kupkę popiołu... A wczoraj? Dostałam list z Durmstrangu...

Opis wyglądu:
Jessica jest wysoką, jak na swój wiek, dziewczynką. Ma duże niebieskie oczy oraz brązowe włosy sięgające do pasa. Najczęściej chodzi w spódniczkach, co nie zmienia faktu, że czasem lubi ubrać się w dres. Uwielbia chodzić w trampkach i praktycznie nigdy nie związuje włosów.

Opis charakteru:
Jessica była kiedyś nieśmiała i małomówna. Od przyjazdu do Durmstrangu to się zmieniło. Jest bardzo pomocna, nie lubi odmawiać próśb skierowanych do niej. Ma dobre i współczujące serce, dlatego też jest wrażliwa na krzywdę innych. Bardzo łatwo zawiera nowe znajomości, jest otwarta. Stara się utrzymać dobry kontakt ze swoimi rówieśnikami. Dla swoich przyjaciół zrobi wszystko. Nie lubi się kłócić i drażnić. Jest czasami uparta.

Dlaczego chcesz rozpocząć naukę w Akademii Magii Beauxbatons?: Ponieważ chciałabym nauczyć się Czarnej Magii.

1. Pewnego dnia idziesz do szafirowej salii na kolacje. Popycha cię kolega i mówi "Spadaj" co robisz?
A - Wstaje po czym uderzam go w twarz - nikt nie będzie mnie bił.

2. Widzisz uczniów bijących się
A - Odchodzisz - Co mnie to może obchodzić?

3. Do twojego domu dołączył uczeń. Pech chciał , że wszystkie łóżka zostały zajęte. Co robisz?
B - Ignorujesz sprawę - Nie będę nikomu dawał łóżka!

4. Idziesz spokojnie do dormitorium. Przed wejściem stoi uczeń który mówi , że chce pojedynek. Co robisz?
B - Próbujesz przepchnąć się i wejść do dormitorium.



1. Co to OOC?: OOC - To co dzieje się między osobą przed komputerem, a nie Twoją postacią. Zapisujemy w nawiasach.
2. Co to IC?: Ic - To co mówi nasza postać, zapisujemy bez nawiasów.
3. Co to RP?: Rp - To odgrywanie roli ucznia, dorosłego lub nauczyciela.

Odegraj akcję zapoznawania się z kolegą w żaglowcu Beauxbatons:
**Jest straszny wiatr. Żaglowiec porusza się na prawo i lewo.**
<Jessica>: O boże.. Jaki wiatr.. *Trzyma się mocno obręczy przy żaglowcu*
<William>: *Uczeń obok stojący, powiedział z bardzo radosną miną* Taak. A tak w ogóle jak się nazywasz?
<Jessica>: Jessica. *powiedziała z uśmiechniętą miną*
<William>: Ja jestem William. Miło Cię poznać. *Jedną ręką trzyma się obręczy, a drugą próbuje podać Jessice rękę*
<Jessica>: Mi Ciebie też miło. Ale może nie trzymajmy się za rękę, bo zaraz spadniemy. *Zaśmiała się*
<William>: *zrezygnowany opuścił dłoń*
<Jessica>: Zaraz dojedziemy! *powiedziała z radosnym uśmiechem*

Offline

 

#2 2014-03-18 18:01:47

Mrfawkes

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-08
Posty: 28
Punktów :   

Re: Podanie na uczennicę. - Oliwia1

Wstrzymane
Zmień czystość krwi , za dużo na serverze czystokrwich rodzin. Jak już chcesz 100% to napisz więcej w historii o szkole , że ujawniały jej się moce. Urodziła się w Irlandii ? Skoro tak musiałaby iść do Hogwartu. Napisz , że w 13 urodziny dostała list. Napisz , że się przeprowadziła czy coś , jak chcesz by była z Irlandii. Napisz historię w 4 osobie.
tydzień na poprawę , 3 szanse! Jak to poprawisz masz z góry Akcept.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.umpoznan.pun.pl www.nld.pun.pl www.raymanfangame.pun.pl www.fcbarcelona.pun.pl www.priv-m2.pun.pl