BRPS

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-03-22 12:55:38

TheJatka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-22
Posty: 6
Punktów :   

Podanie na uczennice

Nick:TheJatka
Imię: Monica
Nazwisko: Pollerin
Czystość krwi: 10% 25% 50% 75% 100%: 50%
Miejsce urodzenia:Bułgaria
Data urodzenia: (Pamiętaj na serverze jest 2030 ) : 16.04.2017r.
Historia postaci: (Min. 9 złożonych zdań): Pewnego dnia w Bułgarii urodziła się piękna dziewczynka o imieniu Monica. Urodziła się ona niemową jednak nie przeszkadzało jej to w życiu. Mama Monici była mugolem a ojciec czarodziejem. Gdy Monica miała 8 lat jej mama umarła na raka. Podczas pogrzebu odkryła ona moce magiczne. Monica przypatrywała się kamieniu ,który nagle się uniósł po czym spadł. Od tego czasu ojciec Monici zaczął zagłębiać córkę w świecie magii. Monica nie zadawała się zbytnio z dziećmi ponieważ nie miała jak się z nimi porozumieć. W 13 urodziny dziewczynki przyszedł list z zaproszeniem do durmstrangu. Po spakowaniu się Monica wyruszyła z ojcem zakupić odpowiednie rzeczy po czym popłynęła statkiem do durmstrangu.
Opis wyglądu: (Min. 5 złożonych zdań)
Monica jest zwyczajnej budowy dziewczynką o blade cerze i turkusowych oczach. Ma lekko falowane ciemne blond włosy.  Po Durmstrangu nosi szatę swojego domu. Natomiast w mieście bądź w domu nosi różne sweterki i do tego dżinsy. Na szyi nosi naszyjnik po matce.
Opis charakteru: (Min. 5 złożonych zdań)
Monica jest wesołą dziewczynką skrywającą swoje prawdziwe ja. Nie lubi zawierać znajomości oraz prowadzić tematy ponieważ trudno się z nią porozumieć ponieważ jest niemową. Monica jest zafascynowana magicznymi stworzeniami jak i ich zwyczajami. Bardzo rzadko pokazuję agresje po prostu woli tłumić w sobie uczucia. Nienawidzi siedzieć bezczynnie w krytycznych sytuacjach.
Dlaczego chcesz rozpocząć naukę w Instytucie Magii Durmstrang?: Ponieważ chciałabym zobaczyć na rozwój mojej postaci od dziewczynki do dorosłej kobiety. Jak i chciałabym przeżyć niezwykłe akcje rp.

1. Pewnego dnia idziesz do szafirowej salii na kolacje. Popycha cię kolega i mówi "Spadaj" co robisz?
A - Wstaje po czym uderzam go w twarz - nikt nie będzie mnie bił.
B - Zaczynasz płakać
C - Mówisz że jeśli nie przestanie pójdziesz z tym do dyrektora.

2. Widzisz uczniów bijących się
A - Odchodzisz - Co mnie to może obchodzić?
B - Rozdzielasz ich i mówisz że jeśli nie przestaną pójdziesz do profesora.

3. Do twojego domu dołączył uczeń. Pech chciał , że wszystkie łóżka zostały zajęte. Co robisz?
A - Dajesz mu swoje łóżka , a ty prześpisz się na podłodze - Trzeba pomagać.
B - Ignorujesz sprawę - Nie będę nikomu dawał łóżka!

4. Idziesz spokojnie do dormitorium. Przed wejściem stoi uczeń który mówi , że chce pojedynek. Co robisz?
A - przyjmujesz wyzwanie
B - Próbuje przepchnąć się i wejść do dormitorium.
C - Odchodzisz.


1. co to ooc? Jest to chat nie dotyczący wypowiedzi jak i czynności naszej postaci. ooc zapisujemy w nawiasach

2. co to ic? jest to wypowiedz badz czynnosc naszej postaci czynnosc zapisujemy w gwiazdkach
3. co to rp? Odgrywanie postaci

Odegraj akcję zapoznawania się z kolegą w statku Instytutu Magii durmstrang:
Ja: *przygląda się dziewczynce obok*
Dziewczynka: *odwraca się w stronę Monici po czym mówi* Cześć
Ja: *wyciąga z torby karteczkę i ołówek po czym coś szybko i odwraca w stronę dziewczynki kartkę z napisem "cześć"*
Dziewczynka: *spojrzała ze współczuciem na Monice* Przepraszam.. nie wiedziałam.. *odwraca się do innych
Ja: *lekko posmutniała i odwróciła się w stronę słońca*

Offline

 

#2 2014-03-22 12:58:05

Madoka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-01
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie na uczennice

i tak nie przeżyjesz takich akcji rp jak z wilkolakiem , bo cie rozszarpie jak wyjdziesz z dormi XDDDDDDDDDDDDDDDDdd

WARN ZA SPAM 20%

Offline

 

#3 2014-03-22 13:08:06

Mrfawkes

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-08
Posty: 28
Punktów :   

Re: Podanie na uczennice

Masz Akceptacje.
Lecz będę obserwował twoje akcję , bo mam co do ucznia wątpliwości.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.prawowspia.pun.pl www.forum20tdh.pun.pl www.streetfighters.pun.pl www.technologia.pun.pl www.asg.pun.pl