BRPS

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-03-15 10:27:50

Casterxeus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-15
Posty: 2
Punktów :   

Podanie na ucznia

Nick: Casterxeus
Imię: Jack
Nazwisko: Cravel
Czystość krwi: 10% 25% 50% 75% 100% 50%
Miejsce urodzenia: Norwegia
Data urodzenia: (Pamiętaj na serverze jest 2030 ) 23.03 **Trzynaście lat wcześniej **
Historia postaci: (Min. 9 złożonych zdań) Jack urodził się w bogatej rodzinie Cravel'ów. Gdy Jack miał 3 lata nauczył się chodzić i mówić. W wieku 7 lat jego wróg popchnął go i Jack wypadł przez okno. Gdy otworzył oczy zauważył ,że lewituje nad trawnikiem szkoły. Po swojej przygodzie poszedł do Ojca i Matki i opowiedział im Historię jaka zdarzyła się w szkole. Oni opowiedzieli mu o Durmstrangu , Magii , Czarodziejstwie. Gdy dowiedział się , że jego ojciec uczy Latania zaczął lubić ten przedmiot , nawet nie wiedząc co się na nim robi. W wieku 13 lat dostał List z Instytutu Magii Durmstrang. Następnie poszedł na ulicę z rodzicami gdzie zakupił rzeczy do Instytutu. Później poszedł z ojcem na port i pożegnał się z matką , wsiedli do Żaglowca i odjechali do Instytutu. Potem Vice Dyrektor zaprowadził ich na ucztę gdzie po przydzielał do domów. W końcu nadszedł czas na Jack'a który usiadł na stołku. Dyrektor wręczył mu tekst i pióro , następnie Jack rozwiązał go ciekaw do jakiego domu zostanie przydzielony.
Opis wyglądu: (Min. 5 złożonych zdań) Jack jest wysokim 13 latkiem o bladej cerze. Ma zielone oczy , na głowie mieszczą się długie , czarne włosy. Zawsze nosi szaty swojego domu ponieważ ma szacunek do swojego domu. Ma średni nos , na nim są małe piegi. Nigdy nie rozstaje się z swoim mundurkiem szkolnym przez co ludzie myślą , że jest trochę zwariowany.
Opis charakteru: (Min. 5 złożonych zdań) Jack jest trochę wrednym 13 latkiem który lubi się uczyć. Nigdy nie ratuje przyjaciół w potrzebie i jest poważny. Prawie nigdy na jego twarzy nie wita uśmiech. Jest skryty w sobie , woli czytać książki i czasami dokuczać innym uczniakom. Zawsze wpada w szał gdy ktoś go obraża lub zamyka się w sobie.
Dlaczego chcesz rozpocząć naukę w Instytucie Magii Durmstrang ?: Ponieważ chciałbym się nauczyć Czarnej Magii ?

1. Pewnego dnia idziesz do szafirowej salii na kolacje. Popycha cię kolega i mówi "Spadaj" co robisz?
A - Wstaje po czym uderzam go w twarz - nikt nie będzie mnie bił.
B - Zaczynasz płakać
C - Mówisz że jeśli nie przestanie pójdziesz z tym do dyrektora.

2. Widzisz uczniów bijących się
A - Odchodzisz - Co mnie to może obchodzić?
B - Rozdzielasz ich i mówisz że jeśli nie przestaną pójdziesz do profesora.

3. Do twojego domu dołączył uczeń. Pech chciał , że wszystkie łóżka zostały zajęte. Co robisz?
A - Dajesz mu swoje łóżka , a ty prześpisz się na podłodze - Trzeba pomagać.
B - Ignorujesz sprawę - Nie będę nikomu dawał łóżka!

4. Idziesz spokojnie do dormitorium. Przed wejściem stoi uczeń który mówi , że chce pojedynek. Co robisz?
A - przyjmujesz wyzwanie
B - Próbuje przepchnąć się i wejść do dormitorium.
C - Odchodzisz.


1. co to ooc? OOC - Chat na którym piszemy rzeczy poza RP np: (Dasz mi kurczaka ? ) piszemy w nawiasach.
2. co to ic? IC - to to co mówi nasza postać , i cały świat w którym jest.
3. co to rp? RP - to odgrywanie roli postacią uczniaka/Dorosłego/Nauczyciela.

Odegraj akcję zapoznawania się z kolegą w żaglowcu Durmstrangu
**Pewnego słonecznego dnia , 1 września na Żaglowcu Durmstrangu pojawia się Jack , któremu się nudzi**
Ja: *Podchodzi do uczniaka następnie robi szyderczy uśmiech* Witaj.
On: Co tu robisz pierwszaku ? **Na klacie ma naszywkę domu Kuny **
Ja: Poprostu nudzi mi się ciągłe gadanie z głupimi szlamami.
On: Mi tak samo *Uśmiechnął się do 1 roczniaka * Widzę , że też nie lubisz szlam co ?
Ja: Owszem.
On: Mhm... *Podaje mu rękę* Mam nadzieję , że dojdziesz do kun
Ja: Też mam taką nadzieje *Szyderczy uśmiech , Jack uściska mu dłoń*




-------------------------------------------
Czy przeczytałeś regulamin?: @@@

Ostatnio edytowany przez Casterxeus (2014-03-16 10:35:33)

Offline

 

#2 2014-03-16 10:56:05

Madoka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-01
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie na ucznia

Akceptuje,Vergelenifus
zglos sie na /helpop po range i zestaw przedmiotów,następnym razem wiedz że do durmstrangu przyjmuje się ludzi którzy mają 50% ,75% i 100% czystosci krwi..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wiki-zywiolow.pun.pl www.ojciecmateusz.pun.pl www.nintendods.pun.pl www.managerskokow.pun.pl www.forumgry.pun.pl