BRPS

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-03-01 15:07:01

Madoka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-01
Posty: 19
Punktów :   

Podanie na Skrzata Madoka.

Imię: Gizmo
Zwierzę którym chcę być: Skrzat
Dlaczego ty?: Ponieważ chcę urozmaicić rp , Grałem na serwerze innym Jako Skrzat, Tak ja to Camilek z  <CENZURA>
Samoocena: 8,5/10
Historia: 2010 rok 11 stycznia Przyszedł na świat skrzat, Był brzydki jak jego cała rodzina, lecz wyróżniał się Wsród innych, Jego rodzina po kilku mocnych ciosach w głowe padli by już martwi, lecz on jest bardzo mocno wytrzymały jak na skrzata i swój młody wiek, miał zaledwie miesiąc jak zaczął już używać magii i pomagać swojemu Panu, Jego pan Zawsze go chwalił a on Był bardzo pracowity, przemęczał się i w nocy całą noc pilnował śpiącego *(imie danielapl)*,Jednak Kiedy Gizmo dorastał nauczył się robić eliksiry, których zazwyczaj używał jego pan do pomocy medycznej i róznych pierdoł, Gizmo uczył się medycyny ponieważ jego pan wolał być ostrożny, Uczył go cały czas a nawet czasami Gizmo sam musiał się uczyć medycyny, Nieźle mu poszło jak na 1 raz.Kiedy Gizmo miał już 20 lat w pełni dobrej mocy skrzat poszedł na spacer ze swoim panem ponieważ musiał uszanować rozkaz, Jego pan rozmawiał z nim o zyciu i różnych rzeczach, Nagle z krzaków wyskoczył wilk który miał już się rzucić na jego pana, lecz gizmo natychmiast użył magii i sprał dupę wilka za rozkazem swojego pana, Gizmo poniósł dość duże rany, miał pogryzioną nogę i ręke, za to wilk miał naderwaną skórę i przebity mięsień poniewaz Magiia skrzata odepchnęła go tak mocno że wbił sobię gałąź w nogę, w końcu jego pan rozkazał mu deportować się z nim do domu i tak żyje właśnie do dziś
Wygląd i charakter:Gizmo , to miły, za to mądry skrzat, Jest posłuszny swojemu panu, Stara sie do niego upodabniać, Często Jednak używa magii Za Pozwoleniem pana, który i tak zawsze mu na to zezwala,Gizmo nigdy nie sprzeciwiał się panu i nie zamierza, nie wyjawia żadnego sekretu rodziny, Uważa ubrania za rzecz zbędną, Wybrzydza się szlamami, gdy jego panu się coś dzieje płacze i próbóje coś zrobić, bardzo dobrze umie dbać o chore lub ranne osoby, dlatego często wracają do zdrowia, Zawsze nosi starą szmatkę którą znalazł za rozkazem swojego pana, żeby okrył czymś swoje ciało, Jego Pan uważa go za miłego pomocnika i towarzysza, traktuje go jak giermka, Gizmo ma kremową karnacje skóry, ma metr wysokości i czarne duże oczy, Boi się na myśl o tym co zrobi po śmierci swojego pana,Jego boginem jest jego martwy Pan.
P.S Prosze o zmienienie mi nicku na Madoka.
Zgłaszam że Daniel_PL to mój pan
Odrazu mówię że Ogarniam skrzaty, Grałem nim kilka razy i w 100% go ogarniam.

Ostatnio edytowany przez Madokaiktor12345 (2014-03-01 15:09:52)

Offline

 

#2 2014-03-01 15:13:27

BlueBoyPL

Moderator

Zarejestrowany: 2014-02-22
Posty: 41
Punktów :   -1 

Re: Podanie na Skrzata Madoka.

Zaakceptowane.

Przypominam musisz mieć skina skrzata.


[img]http://31.media.tumblr.com/tumblr_lntzcqNu1s1qhd14co1_500.gif[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czatus.pun.pl www.nider.pun.pl www.final-fantasy-fan.pun.pl www.newgeneration.pun.pl www.pggdamibm.pun.pl